Aktuality

AKTUALITY

Nová sezona

I když sezona 2018/2019 začíná až v září, je nutné trénovat. Proto po nynější herní pauze oznamujeme, že tréninky opět začnou začátkem června, kdy se na vás každou středu těší Monika Vybíralová. 


Letní soustředění 2018

Jako každý rok nás čeká letní kemp, který je u dětí velmi oblíbený a vždy si odtud děti odváží jak herní, tak i kamarádské zkušenosti. Kemp probíhá v rodinném duchu, takže všechno probíhá bez jakýchkoliv problémů, neshod a nepříjemností. Přihlásit se může kdokoli. Přijímáme všechny herní kategorie. Každoročně je pro děti zajištěný sparing a fyzická příprava pod profesionálním vedením.

Kemp se koná od pondělí do pátku, kdy 4 dny jsou 3-fázové tréninky. Dva tréninky po 2 hodinách a poslední trénink hodinový, kdy část dětí jde na zásobník a část hraje servis a příjem.

Obědy jsou zajištěny v restauraci na hale za příznivou cenu. Na noc jezdí každý domů, ale kdyby byl někdo z daleka, je možnost ubytování na hale.
(O přesném datu vás ještě informujeme.) 

 

Satelit tour

Po letním odpočinku nastávají již v srpnu první mezinárodní turnaje SATELIT TOUR, které se každoročně konají na 3 místech. První z nich se koná na Slovensku v Topolčanech, druhý na českém území v Havířově a třetí poslední hostí Hluk.

Na turnaje jezdí 3 věkové kategorie (mladší žactvo, starší žactvo a junioři) Ti pak mezi sebou zápasí ve svých kategoriích.

Turnaje bývají většinou velmi kvalitně obsazené, i když jsou ještě v období letních prázdnin. O bližších detailech ještě informujeme.